O nas

Poznajcie nas!

O IDEI FIRMY
Sklep Hopsasa buty dla dzieci powstał w marcu 2021. Od samego początku skupiamy się na najwyższej jakości obuwiu dziecięcym. Ideą marki jest propagowanie zdrowych butów dla dzieci. Starannie wybieramy buciki od najlepszych dziecięcych producentów obuwia na świecie. W naszej ofercie znajdziecie buty takich marek jak Bobux, Superfit, Mido Noster, Geox, Primigi, DD Step, Biomecanics, Danielki, Befado, Ekotuptusie by Fiorino, Kaloszepoprosze, Demar, Renbut, Viggami, Magical Shoes, Bar3foot i inne. Stawiamy na najlepszą jakość i zdrowie dzieci!

O PRODUKTACH

Wiedząc jak ważne jest odpowiednio dobrane obuwie dla najmłodszych, kładziemy nacisk na jakość produktów. Dobór odpowiedniego obuwia już od pierwszych kroków dziecka wpływa na jego prawidłową postawę oraz zdrowy rozwój. Jesteśmy zwolennikami wyboru miękkich i elastycznych bucików dla dzieci, dlatego w naszej ofercie znajdziecie także buty z efektem bosej stopy, czyli barefoot. Chcemy dzielić się wiedzą o odpowiednich bucikach dopasowanych do stopy dziecka. Naszym celem jest współpraca z najlepszymi na rynku. W swoim asortymencie proponujemy także plecaki dla dzieci oraz dodatki do obuwia, jak wkładki, sznurówki czy skarpetki.


 

MY, CZYLI LUDZIE TWORZĄCY HOPSASA
Nazywamy się Marek i Magdalena, jesteśmy małżeństwem i razem tworzymy Hopsasa. Jesteśmy tu by pomóc wszystkim rodzicom i ich dzieciom w doborze zdrowych butów. Starannie wybieramy buciki najlepsze dla Maluszków i gromadzimy w jednym miejscu. Zawsze służymy radą i pomocą, edukujemy rodziców w wyborze najlepszych butów dla dziecka. Zapraszamy do nas!

 

Miło nam Cię poznać!

 

Dane firmy:

Hopsasa Marek Botwina

NIP: 9452176794

REGON: 122995244

Dane do przelewu krajowego: ING, numer konta 03 1050 1445 1000 0092 0885 0579

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl