Depilacja laserowa ma szereg przeciwwskazań, które trzeba wcześniej uwzględnić. Z kolei depilacja domowa również jest skazana na niepowodzenie, bo nieodpowiednie przygotowanie i brak pielęgnacji po zabiegu ma także w tym swój duży udział. Dlatego też odpowiedź na pytanie czy depilacja domowa jest lepsza od tej w salonie musi mieć indywidualne podejście. Zawsze warto zastanowić się i przekalkulować i jedna i druga opcję jeżeli decydujemy się na cel końcowy jakim jest stały całkowity brak owłosienia z pewnych partii ciała. Otóż ceny depilacji są uśrednione ale bardzo różne. Oczywiście ważna jest też powierzchnia, bo jeżeli jest ona niewielka to może jednak depilacja w domu? Należy także pamiętać, że renomowane gabinety kosmetyczne, które dbają o swoich klientów, informują ich na każdym etapie wykonywania usługi. Odpowiadając od razu na pytanie zadane w tytule artykułu, brzmi to: to zależy. Zależy to od dużej puli czynników. Jest nią między innymi cena i jakość jakie są oferowane w typowych salonach kosmetycznych – może się przecież zdarzyć tak, że mieszkamy w niewielkiej miejscowości, gdzie takie usługi po prostu nie są dostępne a „wycieczka” do innego miasta liczy się w dużych kosztach. Kolejny czynnik to czas, który chcemy poświęcić na tego typu zabiegi. Może się okazać, że regularne stawianie się w salonie nie jest dla nas a niestety, taki zabieg jak depilacja laserowa wymaga kilkukrotnego powtórzenia i to w określonych odstępach czasowych. Wszystko po to aby był skuteczny i całą swoją mocą przyniósł oczekiwane rezultaty. Co ważniejsze: do depilacji, tej w salonie, również trzeba się przygotować.

Kategorie: Depilacja

2 komentarze

Andżelika · 2023-12-18 o 15:20

Ja korzystałam z zabiegów depilacji laserowej i jestem ogromnie zadowolona z rezultatów. Polecam serdecznie. Ciekawy artykuł.

Basia · 2023-12-18 o 15:21

Pracuje w salonie kosmetycznym, który oferuje tego typu zabiegi na całe ciało i wszystko co tutaj w tym artykule napisano to prawda.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *