Depilacja intymna w domu  może prowadzić do wielu przykrych skutków jeżeli zostanie wykonana nieprawidłowo albo z brakiem zachowania środków ostrożności. Z pewnością, wielokrotnie każda kobieta borykała się z problemem wrastających włosów i czerwonych, zapalnych krostek, które w miejscu bikini czy pach jest jeszcze bardziej dokuczliwe. System golenia miejsc intymnych ma swoje pewne zasady. Po krótce przedstawiając je tutaj można streścić je w kilku podpunktach. Pierwszym jest golenie nową, ostra maszynką (raczej jednorazową). Drugim to zadbanie o miejsca intymne przed zabiegiem i nawilżenie a podczas golenia stosowanie pianki lub kremu, który nadaje poślizg i gwarantuje brak podrażnień. Trzeci to golenie z włosem, bez pośpiechu, rzadko odrywając maszynkę od powierzchni skóry. Czwarty to zadbanie o higienę i nawilżenie miejsc ogolonych, tak aby naturalne pocenie się nie wywoływało podrażnień i czerwonych, nieprzyjemnych krost. Miejsca intymne to bardzo delikatny temat jeżeli chodzi o jakiekolwiek pozbywanie się owłosienia z takich okolic. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Trzeba depilować lecz należy wybrać odpowiednią technikę. Wszystko po to aby doświadczenia po zabiegu nie były traumą ze stanem zapalnym w tle. Stosując różne sposoby, w tym golenie i za pomocą: maszynki, pasty cukrowej, wosku, preparatów chemicznych lub depilatora można na dłuższy lub krótszy czas pozbywać się niechcianych włosów. Zupełnie inaczej przebiega zabieg w profesjonalnym salonie. Umówienie wizyty jest równoznaczne z fachowym wykonaniem depilacji bikini renomowanym sprzętem jakim jest nowoczesny laser do depilacji.

Kategorie: Depilacja

2 komentarze

Joanna · 2023-12-18 o 15:19

Jestem ciekawa jak to wszystko podliczę czy wyjdzie mi taniej w domu czy w salonie. Wydaje mi się, że salon to przede wszystkim gwarancja jakości. Fajny artykuł.

Patrycja · 2023-12-18 o 15:19

Sama nigdy bym się nie odważyła na taki zabieg w domu. Podziwiam osoby, które to robią. Ja korzystam z depilacji laserowej w salonie i jestem bardzo zadowolona i cenowo i jakościowo.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *